בול בפוני

פרק 26: לא לפחד מהפחד - איך להתבונן לחשש בעיניים ולנפץ את הגבולות של עצמנו, עם עינת טאובר בורוכוב

Episode Summary

בשיחה עם עינת טאובר בורוכוב, פסיכולוגית ארגונית מומחית, יועצת ארגונית ומאמנת, דיברנו על האומץ להעז ולעמוד מול הפחד, ואיך מנהלים ומנהלות יכולים לחזק את המוכנות לעשות צעד לעבר משהו שהתוצאות שלו יכולות אולי להביא אותי למקום שאליו אני שואף - אבל גם כוללות סיכון לחוות חוסר הצלחה או להפגע.

Episode Notes

אולי אנחנו לא תמיד מודים או מודעים, אבל בכל אחד יש חששות מפני צעדים שחשובים לנו, אלה שאנחנו מאוד חושקים בהם או שיאפשרו לנו להתקדם ולהגשים. לא תמיד בכלל נזהה את זה כפחד כי הוא מתחפש, למשל להמנעות, לדחיינות, או להתנגדות לשינויים. רק אם נעמיק לבחון מהו הדבר שאנחנו רוצים לעשות ומדוע אנחנו לא עושים אותו - הרבה פעמים נפגוש שם את הרגש המשתק הזה.

בשיחה עם עינת טאובר בורוכוב, פסיכולוגית ארגונית מומחית, יועצת ארגונית ומאמנת, דיברנו על האומץ להעז ולעמוד מול הפחד, ואיך מנהלים ומנהלות יכולים לחזק את המוכנות לעשות צעד לעבר משהו שהתוצאות שלו יכולות אולי להביא אותי למקום שאליו אני שואף - אבל גם כוללות סיכון לחוות חוסר הצלחה או להפגע. בשורה התחתונה, כשהפחד מונע מאיתנו להגיע למלוא הפוטנציאל, אנחנו מצמצמים את האפשרות שלנו לתרום לסביבה או לארגון, ככה שגם הארגון וגם אנחנו מפספסים הזדמנויות.

 

~-~-~-~- לכל הפרקים של ״בול בפוני״, מסודרים לפי נושאים ~-~-~-~-

🎧  https://taplink.cc/bul.bapony