בול בפוני

פרק 13: האינטליגנטים החדשים - איך אינטליגנציה רגשית הפכה מממבו ג׳מבו של משאבי אנוש ללב הפועם של הניהול המודרני, עם ניל״י גולדפיין

Episode Summary

בשיחה עם ניל״י גולדפיין, משנה למנכ״ל נירם גיתן ומומחית למנהיגות וניהול בעולם של הפרעה, דיברנו כיצד אינטליגנציה רגשית והשימוש במיומנויות כוח תמיד היה חשוב, אך היום על אחת כמה וכמה הן קריטיות להצלחה בעולם העבודה המתהווה.

Episode Notes

בעבר היה נהוג לחשוב שמי שיותר חכם יצליח יותר בחיים. אינספור מחקרים אחרי אנחנו כבר מבינים שהמצב מורכב יותר, ויש יותר מסוג אחד של אינטליגנציה. האיי-קיו כבר איננו מנבא טוב מספיק להצלחה, ואינטליגנציה רגשית הפכה להיות הדלק שמאחורי מיומנויות הכוח. 

בשיחה עם ניל״י גולדפיין, משנה למנכ״ל נירם גיתן NGG ומומחית למנהיגות וניהול בעולם של הפרעה, דיברנו כיצד השימוש במיומנויות כוח תמיד היה חשוב, אך היום על אחת כמה וכמה הן קריטיות להצלחה בעולם העבודה כאשר ברקע הסביבה שלנו משתנה מסביבה לינארית לסביבה כאוטית.

אינטליגנציה רגשית היא היכולת להבין את עצמנו, את הסביבה האנושית שלנו, ואת האקלים שבו אנחנו פועלים, ובכך עוזרת לנו להיות מודעים לעצמנו ולנהל את הרגשות כדי להשיג את התוצאות הכי טובות - ומוכחת כמשפיעה ברמת קורלציה גדולה יותר על הצלחה ואושר. 

והכי חשוב? אינטליגנציה רגשית מתפתחת כל החיים, ולחלוטין אפשר לשפר אותה.

 

לקריאה נוספת:

׳אינטליגנציה רגשית היא מיומנות כוח. לא ממבו-ג'מבו של משאבי אנוש׳, ניל״י גולדפיין, גלובס  06.02.21 - https://iglob.es/?1359484

 

~-~-~-~- לכל הפרקים של ״בול בפוני״, מסודרים לפי נושאים ~-~-~-~-

🎧  https://taplink.cc/bul.bapony